سفره یکبار مصرف 50 متری غزال


شرکت هنر پلاستیک غزال یکی از برترین تولید کنندگان سفره یکبار مصرف با پرفراژهای مطلوب می باشد. این شرکت با استفاده از خط تولید پیشرفته، همگام با استانداردهای روز اروپا و دقت درانتخاب مواد اولیه مرغوب، سفره های یکبار مصرف پرفراژ دار خود را با نام تجاری غزال به بازار عرضه می کند.
سفره های یکبار مصرف غزال با استفاده از ترکیب مواد اولیه پلی اتیلن سبک و پلی اتیلن سنگین با بهترین کیفیت توسط این شرکت تولید می گردد. تعریف پرفراز مناسب در این سفره ها و بهداشتی بودن این محصول، کیفیت غزال را به مصرف کنندگان محترم ثابت نموده است.
با پیشرفت تکنولوژی و زندگی در این برهه از زمان، انسان کنونی مدیریت زمان را برای سپری کردن زندگی و سلامت بدن را بر خود واجب می داند، استفاده از سفره های یکبار مصرف دسترسی آسان در نوع استفاده، صرفه جویی در انرژی و نیروی انسانی و در آخر راحتی را به همراه می آورد اما انتخاب سفره های یکبار مصرف بهداشتی، انتخابی هوشمندانه توسط مصرف کنندگان آگاه است شرکت هنر پلاستیک سفره های یکبار مصرف بهداشتی خود را در طرح ها و رنگ های متنوع جهت استفاده در منازل، مسافرت ها و میهمانی ها و ... با بهترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان محترم خود قرار داده است. کلیه سفره های تولید شده توسط این شرکت علاوه بر نشان بهداشت از معاونت غذا و دارو، و نشان استاندارد جههوری اسلامی ایران دارای گواهینامه ISO 9001_2008 (گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت) از شرکت معتبر Tuv Nurd آلمان نیز می باشند.
سفره های یکبار مصرف پرفراژ دار تولید شده توسط شرکت هنر پلاستیک غزال  جهت استفاده در هتل ها، سالن های غذا خوری بیمارستان ها، دانشگاه ها و کلیه ادارات و سازمان های دولتی و ... دارای کلیه ویژگی های لازم می باشند. کلیه ویژگی های بارز سفره های یکبار مصرف غزال، این شرکت را از زمره بهترین صادر کنندگان این محصول در سطح کشور قرار داده است. شرکت هنر پلاستیک غزال هر گونه سفارش خاص در جهت تولید سفره های یکبار مصرف پرفراژ دار را پذیرا می باشد.

اگر غزال هم نمی خرید.....
                       سفره یکبار مصرف  بهداشتی بخرید

 

کد کالا 00250
نام کالا سفره یکبار مصرف 50 متری غزال
تعداد در کارتن 25
تعداد در بسته 50
وزن بسته بندی وزن هر بسته 420gr
وزن کارتن 452 gr
وزن استاندارد 410±10 gr
وزن کل 11kg
توضیحات ---

00250-new-sofre-50m