کیسه زباله سه رول پرفراژی (آبی) غزال


شرکت هنر پلاستیک غزال از اولین تولید کنندگان کیسه زباله های سه رول پرفراژ دار در کشور می باشد. این شرکت با بررسی های متوالی و تحقیقات منسجم نیازهای مصرف کنندگان را شناسایی کرده و تولیدات کیسه زباله های سه رول پرفراژ دار خود را در سه سایز رایج مصرفی با سه رنگ متفاوت، زرد، سبز و آبی به بازار ارائه نموده است. این شرکت با بهره گیری از خط تولید پیشرفته، مطابق با استانداردهای روز اروپا، محصولات خود را بصورت کاملا استاندارد با دوخت ستاره ای در بسته بندی های زیبا و با تنوع در سایز و رنگ، با نام تجاری غزال به بازار داخلی عرضه نموده است. دقت در کیفیت و رعایت کلیه الزامات، این شرکت را در زمره بهترین صادر کنندگان مصنوعات پلاستیکی قرار داده است.
تولید کیسه زباله های زرد در ابعاد (رایج 50*70) مورد استفاده کلیه مصارف خانگی و اداری، کیسه زباله های سبز علاوه بر کلیه مصارف رایج نماد رنگ طبیعت و جهت استفاده در سطل های زباله پارک ها و فضای سبز در سایز استاندارد (متوسط 55*80) از دیگر دستاوردهای این شرکت می باشد. یکی دیگر از تولیدات موفق شرکت هنر پلاستیک غزال کویر یزد تولید کیسه های زباله سه رول پرفراژ دار آبی در ابعاد (بزرگ 70*90) می باشد که مصارف متوافت و گوناگونی را برای مصرف کنندگان محترم به ارمغان آورده است. از جمله مصارف رایج این نوع از کیسه های زباله سه رول پرفراژ دار، استفاده جهت سطل های متوسط و بزرگ  داخل منازل، ادارات دولتی، کلیه سازمان ها و بیمارستان ها می باشد. علاوه بر این، ابعاد استاندارد این کیسه های زباله، جهت استفاده در سطل های بزرگ مجتمع های مسکونی، اداری تجاری و کارخانه ها و کارگاه های صنعتی می باشد. همچنین کلیه اصناف و مشاغلی که نیاز به استفاده از سطل های بزرگ در گروه صنفی خود می باشند، از جمله مصرف کنندگان کیسه های زباله سه رول آبی پرفراژدار غزال هستند.
کیسه زباله سه رول پرفراژ دار آبی غزال، در بسته بندی زیبا و با پرفراژ مطلوب، حاوی سه رول کیسه زباله در ابعاد 70*90 سانتی متر می باشد که از مرغوب ترین مواد اولیه، شامل مواد پلی اتیلن سبک و مواد پلی اتیلن سنگین بصورت کاملا استاندارد توسط شرکت هنر پلاستیک غزال تهیه و تولید شده است.
کیسه های زباله ی پرفراژ دار تولید شده توسط این شرکت دارای نشان استاندارد جمهوری اسلامی ایران و همچنین دارای گواهینامه ISO 9001_2008 (گواهینامه استاندارد جهانی سیستم مدیریت کیفیت) از شرکت معتبر Tuv nurd آلمان می باشند.
مزیت دوخت ستاره ای، در تولید کیسه های زباله باعث بالا رفتن مقاومت و استحکام کیسه، افزایش گنجایش حجم کیسه، عدم چکه کردن و هر گونه نشت کیسه زباله می باشد. کیسه زباله سه رول پرفراژ دار غزال با دارا بودن بسته بندی زیبا و مقاوم، فضای کمی از محل زندگی و کار شما را اشغال می کند و مدت زمان مصرف بلند مدت، حفظ کیفیت محصول را با استفاده ای آسان و بهینه به شما هدیه می دهد. این شرکت توانایی پذریرش هر گونه سفارش خاص در تولید کیسه های زباله در ابعاد و رنگ های گوناگون جهت ارائه به بازار داخلی و صادرات را دارد.

 

کد کالا 0212
نام کالا کیسه زباله سه رول پرفراژی (آبی) غزال
تعداد در کارتن 24
تعداد در بسته 30
وزن بسته بندی وزن هر بسته 140gr
وزن کارتن 498 gr
وزن استاندارد 143±2 gr
وزن کل 11.5 kg
توضیحات ---

0212-new-garbage-blue

0212-garbage