کیسه زباله سه رول پرفراژی (زرد) غزال

شرکت هنر پلاستیک یکی از برترین تولید کنندگان کیسه زباله رولی پرفراژ دار است که محصولات خود را بصورت کاملا استاندارد با دوخت ستاره ای، در بسته بندی های زیبا و با تنوع در سایز و رنگ، با نام تجاری غزال به بازارداخلی عرضه نموده است. دقت در کیفیت و رعایت کلیه الزامات، این شرکت را در زمره بهترین صادر کنندگان مصنوعات پلاستیکی قرار داده است.

همانطور که می دانید کیسه زباله از پرمصرف ترین محصولات مصنوعات پلاستیکی می باشد که قابل استفاده در منازل، مدارس و دانشگاه ها، ادارات و ارگانهای دولتی، شهرداری ها، کارخانه ها و بیمارستان ها و ... می باشد.

غزال پلاستیک از اولین تولید کنندگان کیسه زباله های سه رول پرفراژ دار در کشور می باشد. این شرکت با بررسی های متوالی و تحقیقات منسجم نیازهای مصرف کنندگان را شناسایی کرده و تولیدات کیسه زباله های سه رول پرفراژ دار خود را در سه سایز رایج مصرفی با سه رنگ متفاوت، به بازار ارائه نموده است.

کیسه زباله سه رول پرفراژ دار زرد غزال، در بسته بندی زیبا و با پرفراژ مطلوب، حاوی سه رول کسیه زباله در ابعاد 50*70 سانتی متر از مرغوب ترین مواد اولیه، شامل مواد پلی اتیلن سبک و مواد پلی اتیلن سنگین بصورت کاملا استاندارد تهیه و تولید  شده است.

تولید برتر کیسه زباله های سه رول غزال، حاصل تحلیل و شناخت  انواع نیازهای مصرف کننده، استفاده از خط تولیدی مطابق با استانداردهای روز جهان و استفاده از مواد دست اول و مرغوب می باشد. دقت واحد تولید و نظارت بی وقفه واحد کنترل و کیفیت شرکت هنر پلاستیک غزال، محصولی متفاوت را به ارمغان آورده است.

کیسه های زبا له ی پرفراژ دار تولید شده توسط این شرکت دارای نشان استاندارد جمهوری اسلامی ایران و همچنین دارای گواهینامه ISO 9001_2008 (گواهینامه استاندارد جهانی سیستم مدیریت کیفیت) از شرکت معتبر Tuv nurd آلمان می باشند.

مزیت دوخت ستاره ای، در تولید کیسه های زباله باعث بالا رفتن مقاومت و استحکام کیسه، افزایش گنجایش حجم کیسه، عدم چکه کردن و هر گونه نشت کیسه زباله می باشد. کیسه زباله سه رول پرفراژ دار غزال با دارا بودن بسته بندی زیبا و مقاوم، فضای کمی از محل زندگی و کار شما را اشغال می کند و مدت زمان مصرف بلند مدت، حفظ کیفیت محصول را با استفاده ای آسان و بهینه به شما هدیه  می دهد.

 

کد کالا 00205
نام کالا کیسه زباله سه رول پرفراژدار زرد غزال
تعداد در کارتن 24
تعداد در بسته 54
وزن بسته بندی وزن هر بسته 140gr
وزن کارتن 398 gr
وزن استاندارد 143±2 gr
وزن کل 11.2 kg
توضیحات ---

00205-new-garbage-yellow

00205