کیسه زباله سه رول پرفراژی (سبز) غزال


کیسه زباله دارای بالاترین رتبه در مصرف مصنوعات پلاستیکی است. در گذشته نه چندان دور، تمامی مصرف کنندگان انتخاب چندانی در مصرف کیسه های زباله نداشتند. کیسه های زباله در بسته بندی های تخت، غالب کالایی بود که به بازار عرضه و در اختیار مصرف کننده قرار می گرفت.
شرکت هنر پلاستیک یکی از برترین تولید کنندگان کیسه زباله رولی پرفراژ دار است که محصولات خود را بصورت کاملا استاندارد با دوخت ستاره ای، در بسته بندی های زیبا و با تنوع در سایز و رنگ، با نام تجاری غزال به بازار داخلی عرضه نموده است. دقت در کیفیت و رعایت کلیه الزامات، این شرکت را در زمره بهترین صادرکنندگان مصنوعات پلاستیکی قرار داده است.
غزال پلاستیک از اولین تولید کنندگان کیسه زباله های سه رول پرفراژ دار در کشور می باشد. این شرکت با بررسی های متوالی و تحقیقات منسجم نیازهای مصرف کنندگان را شناسایی کرده و تولیدات کیسه زباله های سه رول پرفراژ دار خود را در سه سایز رایج مصرفی با سه رنگ متفاوت، به بازار ارائه نموده است.
کیسه زباله سه رول پرفراژ دار سبز غزال، در بسته بندی زیبا وبا پرفراژ مطلوب، حاوی سه رول کیسه زباله در ابعاد 55*80 سانتی متر می باشد که از مرغوب ترین مواد اولیه، شامل مواد پلی اتیلن سبک و مواد پلی اتیلن سنگین بصورت کاملا استاندارد تهیه و تولید  شده است.
تولید برتر کیسه زباله های سه رول غزال، حاصل تحلیل و شناخت انواع نیازهای مصرف کننده، استفاده از خط تولیدی مطابق با استانداردهای روز جهان و استفاده از مواد دست اول و مرغوب می باشد. دقت واحد تولید و نظارت بی وقفه واحد کنترل و کیفیت شرکت هنر پلاستیک غزال، محصولی متفاوت را به ارمغان آورده است.
کیسه های زباله ی پرفراژ دار تولید شده توسط این شرکت دارای نشان استاندارد جمهوری اسلامی ایران و همچنین دارای گواهینامه ISO 9001_2008 (گواهینامه استاندارد جهانی سیستم مدیریت کیفیت) از شرکت معتبر Tuv nurd آلمان می باشند.
مزیت دوخت ستاره ای، در تولید کیسه های زباله باعث بالا رفتن مقاومت و استحکام کیسه، افزایش گنجایش حجم کیسه، عدم چکه کردن و هر گونه نشت کیسه زباله می باشد. کیسه زباله سه رول پرفراژ دار غزال با دارا بودن بسته بندی زیبا و مقاوم، فضای کمی از محل
زندگی و کار شما را اشغال می کند و مدت زمان مصرف بلند مدت، حفظ کیفیت محصول را با استفاده ای آسان و بهینه به شما هدیه  می دهد.
کلیه کیسه زباله های تولید شده توسط شرکت هنر پلاستیک قابل استفاده در منازل، مدارس و دانشگاه ها، ادارات و ارگان های دولتی، شهرداری ها، کارخانه ها و بیمارستان ها و ... می باشد. این شرکت توانایی پذیرش هر گونه سفارش خاص در تولید کیسه های زباله در ابعاد و رنگ های گوناگون از قبیل کیسه زباله های بیمارستانی، صنعتی و ... را دارد.

کد کالا 00311
نام کالا کیسه زباله سه رول پرفراژی (سبز) غزال
تعداد در کارتن 24
تعداد در بسته 42
وزن بسته بندی وزن هر بسته 140gr
وزن کارتن ---
وزن استاندارد ---
وزن کل 11.4 kg
توضیحات ---

00311-new-garbage-green

00311-garbage